بنری - Beneri الیسون - Ellison سیرتک - Cirteq Jorg Vogelsang روتور کلیپ - Rotor Clip هفت ستاره - 7Star

با توجه به اهمیت روز افزون صنعت و به منظور ارتقاء کیفیت محصولات صنایع مختلف (خصوصاً خودروسازی، ماشین‌آلات صنعتی، کشاورزی، موتورسازی و قطعات مونتاژی) لازم است در راستای تولید به عواملی مانند جنس آلیاژ و قسمت‌هایی مانند تسمه، بلبرینگ، واشرآلات، پیچ و مهره، پکینگ، اورینگ، خار فنری، پین چاک‌دار و غیره توجه خاص مبذول داشت.

فروشگاه اطلس خار عرضه‌کننده بهترین محصولات از معتبرترین کارخانجات دنیا در زمینه خار فنری چاک‌دار، واشرآلات و خارهای رینگی و پیچ و مهره استیل می‌باشد. این مجموعه در سال 1375 در تهران تأسیس شده و فعالیت خود را به عنوان عامل مستقیم فروش محصولات کارخانجات معتبری نظیر الیسون (Ellison)، بنری (Beneri)، سیرتک (CIRTEQ)، هفت ستاره (7Star) روتور کلیپ (Rotor Clip) و Jorg Vogelsang آغاز کرده‌است.

خار فنری از اجزای لازم و با اهمیت در قطعه می‌باشد. فروشگاه اطلس خار محصولاتی نظیر خارهای رینگی، گیربکسی، روی شفت، داخل شفت، سه‌گوش، ناخنی (نگهدارنده)، هلالی، تخت سرگرد و یا چهار پهلو را تحت برندهای معتبر کشورهای ابتالیا و آلمان عرضه می‌نماید. برای  کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع محصولات اطلس خار به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به فروشگاه اطلس خار می‌باشد. نقل و نشر مطالب بدون مجوز کتبی ممنوع است
Copyright© 2013 - atlaskhar.ir, All Rights Reserved. Web Design By: Rajsamaneh Iranian Co